Wycena
Napisz do nas, czego potrzebujesz:

"Wyrażam zgodę na na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez AKB Consulting moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

3 4 5 6 7
Move mouse over image

BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY

Zbudowanie wizerunku firmy to najważniejsze zadanie nie tylko dla firm, które wchodzą na rynek. Po dokonaniu analizy stanu wyjściowego, trzeba opracować strategię, taktykę i mechanikę (narzędzia, kalendarz wykonawczy i pomysły, którą przekuwamy w plan konkretnych działań), które adresujemy do konkretnych grup odbiorców. Właściwy wybór mediów jest kluczem do sukcesu.

BUDOWANIE WIZERUNKU MARKI

Szczególnie przy wprowadzaniu produktu na rynek PR ma wiodące znaczenie. PR produktu jest bardziej wiarygodne niż reklama. Takie działania obserwujemy od lat dziewięćdziesiątych, a najlepiej podsumowali to Al Ries i Laura Ries w książce „Upadek reklamy i wzlot public relations”. Strategia ta pozwala na osiąganie widocznych efektów przy znacznie mniejszych budżetach.

DAWID VS GOLIAT

Od dawna wiadomo, że media uwielbiają rywalizację w stylu Dawid vs. Goliat, przyciąga to i elektryzuje dziennikarzy. Strategia ta to jeden z pięciu najskuteczniejszych czynników przykuwających uwagę mediów. A wywołanie zainteresowania mediów to jeden z najważniejszych celów działań public relations.
Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci jak to robiliśmy i robimy wciąż, elektryzując media.

RELACJE Z MEDIAMI

Zbudowanie relacji z mediami to dla wielu kwintesencja działań public relations. W naszym przypadku szczególnie istotne są relacje z mediami i dziennikarzami z obszaru żywności i napojów. Naszym atutem jest wieloletni kontakt z wiodącymi publikatorami i dziennikarzami piszącymi o żywności i napojach i stała obecność w mediach oraz częste zaproszenia do komentowania wydarzeń w roli ekspertów. Jesteśmy również skuteczni w budowaniu wizerunku firm i produktów w światowych portalach i prasie branżowej.

INFORMACJE PRASOWE

Prawidłowe opracowanie informacji prasowych to jedna z najważniejszych spraw w prowadzeniu działalności public relations. Zapewniamy opracowanie odpowiedniej informacji prasowej zawierającej podstawowe kanony wsparte nutką ciekawości, która zainteresuje redakcje. Wiemy, jak to robić DOBRZE, gdyż jesteśmy częstymi autorami informacji prasowych na największych serwisach napojowych na świecie.