Wycena
Napisz do nas, czego potrzebujesz:

"Wyrażam zgodę na na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez AKB Consulting moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Adam Bogacz, Właściciel

Adam Bogacz, Właściciel

Jak Andrzej Mleczko odmienił moje życie i jak zostać konsultantem firmy Coca-Cola?

Zdecydowałem się poświęcić dużo czasu i środków na zdobycie wiedzy w zakresie napojów i składników do napojów. Inwestowałem niemałe pieniądze w książki, miesięczniki fachowe z branży napojów, wyjazdy na seminaria i konferencje zagraniczne. W 1993 r. przyszedł mi o głowy niesamowity pomysł na zbudowanie silnej pozycji i wiedzy w branży napojowej. Postanowiłem zostać konsultantem firmy Coca-Cola w Polsce! Zacząłem się zastanowić nad planem, jaki jest ten punkt, w który trzeba uderzyć – jak mawiał Jerzy Kulej - nie ma bokserów nie do znokautowania, są jedynie źle trafieni. Uznałem, że tym słabym punktem w umysłach ludzi z Coca-Coli jest wielki mit o historii tej firmy pielęgnowany i kultywowany od samego początku. Uznałem, że człowiek, który zna historię Coca-Coli lepiej od nich samych...

więcej
Daniel Orłowski, Project Manager

Daniel Orłowski, Project Manager

Daniel to w naszym zespole specjalista od marketingu online oraz eventów. Mimo, iż obie branże w znaczącym stopniu składają się z excelowskich tabelek on jak mantrę przypomina nam słowa swojej nauczycielki matematyki z liceum: „Daniel, na moich lekcjach pełnisz jedynie funkcje dekoracyjne” z czym on sam w 108% się zgadza ;-) Ci, którzy mieli okazję go już poznać zgodnie twierdzą, iż zupełnie nie przeszkadza mu to w budowaniu pozytywnych relacji z klientami i oczekiwanych wyników :-)

Na pytanie jak określiłby sam siebie, odpowiedział:
„Produkt dedykowany wymagającym Klientom, którzy zakładają długi horyzont inwestycyjny oczekując ponadprzeciętnej stopy zwrotu” ;-)

więcej