Wycena
Napisz do nas, czego potrzebujesz:

"Wyrażam zgodę na na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez AKB Consulting moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Move mouse over image

STRATEGIA

Specjalizujemy się w branży FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem napojów funkcjonalnych, a więc napoje izotoniczne, napoje energetyzujące i nutraceutyki, a także wody funkcjonalne. Proponujemy zbudowanie całej drogi nowego produktu od pomysłu, NPD z R&D, do rozpoczęcia sprzedaży w połączeniu ze wsparciem wprowadzenia na rynek poprzez PR klasyczne i marketing on-line.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu strategii zarówno dla wielkich korporacji jak i małych firm rozpoczynających walkę w drodze na szczyt.

RELACJE Z DOSTAWCAMI

Bogate doświadczenie w realizacji wielu prac NPD nad nowymi napojami pozwala nam na udzielenie pomocy w ułożeniu prawidłowej współpracy z dostawcą aromatów i składników.

Dobra znajomość tych firm, ich pozycji na światowym rynku aromatycznym oraz potencjału, pozwala nam na podpowiedzenie właściwej strategii postępowania i na maksymalne wykorzystanie potencjału dostawcy aromatu czy składnika.

BRANDING

Branding to proces kreowania marki, budowania jej rozpoznawalności i pożądanego wizerunku. W zależności od potrzeb może być realizowany w oparciu o prosty plan lub szczegółową strategię. Kluczowe są nazwa oraz wizualizujące ją logo, będące razem kwintesencją strategii. To one zapadają najmocniej w pamięć klientowi przez występowanie we wszystkich innych komunikatach marketingowych.

Jeżeli chcesz postawić nacisk na efektywność kosztową, prostotę i mierzalność efektów, skup się na promocji marki w Internecie, wyłącznie uzupełniając ją tradycyjnymi formami reklamy. Duże znaczenie ma opracowanie projektu etykiety zgodnej z pozycjonowaniem produktu, co za pewne potwierdzą zarówno producenci jak i sieci, także dyskontowe, dla których pracowaliśmy.

BRIEFY DLA DOSTAWCÓW

Dostawca aromatu, czy też innych składników, jednym słowem firma opracowująca recepturę dla napoju funkcjonalnego powinna otrzymać niezbędny zestaw informacji obejmujący cechy produkty, jego pozycjonowanie oraz inne dane wynikające ze opracowanej strategii marketingowej. Opracowanie profesjonalnego briefu, który jest standardem w zachodnim świecie pozwoli zarówno wybrać odpowiedniego dostawcę, a także ocenić efektywność kosztową, co z pewnością jest jednym z najważniejszym elementów składowych.

4 FACTORS of SUCCESS

Peter Wennstrom, światowy guru żywności funkcjonalnej, określił zasady którymi powinni się kierować producenci produktów funkcjonalnych. Dla wielu naszych klientów określiliśmy parametry produktów według 4 czynników sukcesu Petera Wennstroma, który jest autorem setek sukcesów firm na całym świecie.

Uchylimy rąbka tajemnicy, jednak zanim to, musimy dodać, iż ich zrozumienie pomaga wyeliminować błędy już we wstępnej fazie projektu i zwiększa szanse na sukces rynkowy.

RESEARCH AND DEVELOPMENT (R&D)

Badania i rozwój (R&D) - W przemyśle dwa wzajemnie powiązane procesy, w wyniku których przez zastosowanie innowacji technicznych powstają nowe produkty albo nowe postaci danych produktów.

Jest niezbędnym elementem New Product Developtment w procesie tworzenia nowych produktów.