Wycena
Napisz do nas, czego potrzebujesz:

"Wyrażam zgodę na na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez AKB Consulting moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

3 3 3 3 3 3 3
Move mouse over image

PLANOWANIE MEDIÓW

Naszym klientom pomagamy dobrać kanały i środki komunikacji odpowiednie do zrealizowania ich celów marketingowych. Wiemy, jak cenna jest każda złotówka z marketingowego budżetu dlatego kroimy na miarę i potrzeby. Lata spędzone na planowaniu mediów i relacje które zbudowaliśmy pozwalają nam na konkurencyjne ceny we wszystkich mediach internetowych.

Doświadczenie pozwala nam połączyć kampanię w jedną spójną całość, łącząc ze sobą:
- Social Media
- Marketing szeptany
- Marketing w wyszukiwarkach
- E-mail marketing
- Kampanie banerowe
- e-PR

 

BUZZ MARKETING

Marketingiem szeptanym zajmujemy się już blisko 5 lat, zrealizowaliśmy w tym czasie dziesiątki kampanii i widzieliśmy setki zadowolonych twarzy klientów z tego powodu.

Ogromną zaletą marketingu szeptanego jest możliwość mówienia o znacznie szerszym zakresie treści, niż w tradycyjnych formach komunikacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie postawione cele marketingowe naszych Klientów, zarówno nakierowane na sprzedaż jak i budowania świadomości Marki czy pojedynczego produktu.

BUZZ MARKETING

Do osiągnięcia celów możemy zaoferować:
- Badania jak postrzegają Markę i produkt internauci
- Amplifying internetowe
- Monitoring i moderacja for internetowych
- Budowanie relacji z blogosferą jako całością i pojedynczymi blogerami
- Marketing społecznościowy
- Kampanie marketingu szeptanego
- Skorzystanie z Liderów Opinii

Dbamy o to, by dobór kanałów był krojony na miarę możliwości i potrzeb naszych Klientów. Dodatkowo, wykorzystując topowe narzędzia monitorujące jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom w czasie rzeczywistym pełne dane o postępach kampanii gwarantując im spokojny sen.

E-MAIL MARKETING

„Zmiany zachodzące w codziennym życiu konsumentów i ich nawykach wpływają na zmiany we wszelkich formach komunikacji marek z konsumentami – w tym reklamie internetowej. Dotyczy to także e-mail marketingu, który ewoluuje, dzięki czemu wciąż jest efektywny.”
~ Nowy Marketing

Podpisujemy się pod tym akapitem. E-mail marketing wciąż jest efektywny, jedynie kryteria są jeszcze bardziej restrykcyjne, co jest jednocześnie zyskiem dla naszych Klientów. Nasz zespół od ponad 5 lat wykonuje dedykowane kampanie e-mail marketingowe, w oparciu o najwyższe jakościowe standardy jak i… najbardziej aktualną wiedzę.

E-MAIL MARKETING

Dla naszego Klienta przygotujemy w pełni profesjonalną kampanię od A do Z, dostosowaną do oczekiwań Klienta - biorąc całość części technicznej, merytorycznej i graficznej na siebie :-). Działania i efekty oczywiście zostaną w pełni udokumentowane w formie raportu, który przedstawiamy zaraz po zakończonej kampanii.

POZYCJONOWANIE (SEM, SEO)

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google.pl jest naszym chlebem powszednim, natomiast możemy pochwalić się dużym doświadczeniem także na zagranicznych odpowiednikach: Googe.com, Google.fr czy google.de.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pozwala pozyskać niezwykle wartościowy ruch na stronie. Ta forma promocji dociera wyłącznie do użytkowników zainteresowanych tematem, którzy uprzednio wykonali zapytanie dla określonej frazy kluczowej, dlatego wiemy, iż konwersja w tym wypadku jest najważniejszym elementem.

POZYCJONOWANIE (SEM, SEO)

Dla naszych Klientów:
- Przygotujemy analizę konkurencji,
- Zbadamy popularność fraz,
- Przeprowadzimy audyt i optymalizację serwisu oraz linkowanie.
- ...a to wszystko wsparte oczywiście monitoringiem pozycji oraz ruchu w serwisie.

Nalegamy jednak. Nie wierz nam na słowo, sprawdź nas.

SOCIAL MEDIA

Przykładów działań w mediach społecznościowych w Internecie można znaleźć o wiele, wiele za dużo. Firm, które twierdzą, iż specjalizują się w nich jest równie wiele. Kotki, śmieszne memy na firmowych profilach, które prowadzą absolutnie do niczego. Pozostaje nam napisać – bardzo nam z tego powodu… wszystko jedno.

Namacalnym dowodem naszych kompetencji i doświadczenia w planowaniu działań w Social Media będzie fakt, iż niektórzy pracownicy naszego działu zajmującego się Social Media zaczynali pracę jeszcze przed wejściem Facebooka do Polski ;)

SOCIAL MEDIA

Nasi Klienci, którzy ufają nam od wielu lat wiedzą już, że nasz profesjonalizm gwarantuje:

1. Realnie postawione cele i realne efekty.
2. Długookresowe strategie obecności w Social Media, tworzące spójną całość z pozostałym działaniami marketingowymi i realizującymi ustalone założenia.
3. BARDZO mocno wierzymy, a popieramy to wieloma statystykami, że świat na facebooku się nie kończy, a w zależności od Marki można dobrać znacznie bardziej efektywne i efektowne kanały.
4. Merytoryczne wsparcie na każdym stopniu i etapie komunikacji w Social Media.

STRATEGIA

Cel nadrzędny jest zawsze jeden: Zaangażowanie konsumentów w relacje z marką, oraz przygotowanie marki do bycia towarzyszem konsumenta we wspólnej drodze. Budujemy trwałe relacje, nici porozumienia, które są uniwersalne zarówno dla strategii klasycznej jak i internetowej, bez podziałów.

Wierzymy, że zaufanie i szczere relacje są podstawą sukcesu.

KREACJA/DESIGN

Nadamy kształty i kolory Twoim i naszym pomysłom. To jedna z najbardziej inspirujących stref marketingu. Jak przelać na papier/ekran wszystko to co siedzi nam w głowie, a dodatkowo w interesujący dla konsumenta sposób?

Wiemy jak sprawić, by zapalona żaróweczka pomysłowego Dobromira zmieniła się w realne formy i kształty. Dla Ciebie.