Wycena
Napisz do nas, czego potrzebujesz:

"Wyrażam zgodę na na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez AKB Consulting moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Daniel Orłowski, Project Manager

Daniel Orłowski, Project Manager

Daniel to w naszym zespole specjalista od marketingu online oraz eventów. Mimo, iż obie branże w znaczącym stopniu składają się z excelowskich tabelek on jak mantrę przypomina nam słowa swojej nauczycielki matematyki z liceum: „Daniel, na moich lekcjach pełnisz jedynie funkcje dekoracyjne” z czym on sam w 108% się zgadza ;-)
Ci, którzy mieli okazję go już poznać zgodnie twierdzą, iż zupełnie nie przeszkadza mu to w budowaniu pozytywnych relacji z klientami i oczekiwanych wyników :-)

Na pytanie jak określiłby sam siebie, odpowiedział:
„Produkt dedykowany wymagającym Klientom, którzy zakładają długi horyzont inwestycyjny oczekując ponadprzeciętnej stopy zwrotu” ;-)

Wyposażenie dodatkowe:
- Moralny GPS, który bezbłędnie prowadzi go do efektów najbardziej jakościowymi i bezpiecznymi drogami, całkowicie odcinając się od niemoralnych sztuczek i skrótów wobec klientów.
- Napęd 4x4, który nigdy nie zawodzi, gdy trzeba coś zorganizować lub załatwić na przedwczoraj.
- Zestaw głośnomówiący, który pozwala mu dopinać kilka kwestii jednocześnie, nie odrywając wzroku od drogi.
- Prawdopodobnie jeden z rekordzistów Polski w szybkim pisaniu na klawiaturze ;-)

W czasie swojej kariery zawodowej miał okazje pracować jako pracownik firm polskich jak i międzynarodowych, w tym m.in.:

- Bringo.com – Project Manager w jednym z najbardziej innowacyjnych projektów lat 2006 i 2007 w USA, opisywany w New York Times, The Wall Street Journal, czy TechCrunch. W Polsce na tej samej zasadzie powstał m.in. serwis ZnanyLekarz.pl, ale jakby nie patrzeć, ledwie 7 lat później, co w czasach Internetu jest niewiarygodną przepaścią ;-)

- Legion Pils – W 2009 prowadząc własną agencję marketingową poznałem firmę AKB Consulting oraz jej właściciela – Adama Bogacza, z którym jak widać, z sukcesami pracuję do dziś ;) Legion Pils to marka piwa stworzona dla kibiców Legii Warszawa i skierowaną na rynek Mazowsza.
Adam zwrócił się do mnie z propozycją stworzenia kampanii wirusowej wykorzystującej marketing szeptany czego naszym wspólnym efektem była obecność w ponad 1000 punktach sprzedaży w Warszawie i okolicach po zaledwie 2 miesiącach od rozpoczęcia wspólnej pracy.
Część Internetu w którym przesiadują kibice Legii został całkowicie owładnięta tematyką Legion Pils, a efektem był m.in. fakt, iż kibice sami namawiali sklepy aby wprowadziły Legion Pils do sprzedaży.

Warto przy tym pamiętać, iż był to czas kryzysu, a termin wprowadzenia produktu na rynek – grudzień, a więc czas wybitnie ryzykowny, gdyż spożycie w tym okresie jest znacząco mniejsze niż podczas sezonu letniego.
Koncepcja Dawid vs Goliat, która została zastosowana w tym przypadku (sponsorem Legii od wielu lat jest „Królewskie” z grupy Żywiec) sprawdziła się w tym przypadku idealnie, a Legion Pils i AKB Consulting stały się obiektem zainteresowań praktycznie wszystkich opiniotwórczych polskich mediów, z Rzeczpospolitą, Gazetą Wyborczą czy Gazetą Prawną na czele, ale i zagranicznych magazynów oraz serwisów internetowych.
- SlippersFamily.com – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, któremu udało się stworzyć międzynarodowy sklep z obuwiem dla dzieci poprawiając z każdym kolejnym miesiącem wyniki sprzedażowe na każdym z rynków.

Po godzinach zajmuje się koszeniem trawnika oraz rozprawianiem na temat wpływu głębokości Wisły na stan gospodarki Europejskiej ;-)

powrót